Ogłoszenie ID 3166

konserwator, technik utrzymania budynku (aktualna oferta pracy)

Briefcase Jacek & Lech Obsługa Nieruchomości Mieszkaniowych i Komercyjnych Jacek Kościelniakowski

Location Warszawa

Dollar od 4500.00 PLN brutto

Hourglass Pełny etat, Część etatu

Contract Umowa o pracę

Umowa zlecenie

Kontrakt B2B

Opis stanowiska

Firma obsługująca nieruchomości mieszkaniowe poszukuje technika do usuwania bieżących usterek jak również do planowania i zamawiania materiałów do realizacji przyszłych napraw.

Wymagania

Wykształcenie techniczne, z minimalną praktyką na podobnym stanowisku lub umiejętnością wykonywania prostych prac konserwacyjnych występujących w częściach wspólnych budynków, np. wymiana zamka, żarówki, gniazdka, regulacja drzwi, drobne naprawy budowlane np. likwidacja ubytków na ścianach, miejscowe malowanie itp.

Pracę w miłej atmosferze w godzinach 8-16. Praca samodzielna

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj".